https://www.facebook.com/badges/profile.php

יום שני, 7 בדצמבר 2015

מתנות קטנות, למישהו נתתי....


חג חנוכה שמח לכולם !!!


איזה כיף של חג זה, אני מאוד אוהבת אותו. את ההכנות הקדחתניות בגן שאני עובדת בו, את התרגשות הילדים מסביבון שמסתובב, את סיפור נס חג החנוכה ואת ריח הסופגניות באוויר... אחחחח... איזה כיף כיף כיף!!!!!!

לא מזמן {בעצם כשאני חושבת על זה, זה כן היה די מזמן} באחד מימי השני היה לי יום מ-ט-ו-ר-ף!!!
למה מטורף? ..... אני אענה גם אם לא שאלתן/ם...
כמו בכל יום אני עובדת {סייעת בגן ילדים, סייעת רפואית השנה}, עבדתי עד 14:30. הגעתי הביתה והתחלתי להכין את הבית לפרויקט מקסים ומגבש שמנהיגה המורה של אגם שלי - "בית חם". הזמנו אלינו {המורה עפ"י שיקולה} 5 חברים מהכיתה של אגם לערב של יצירה וגיבוש. ההכנות התחילו עוד ביומיים שלפני אבל באותו יום גם הייתי צריכה להכין ארוחת ערב קלילה {כן, ממש, אני... קלילה...}. את שולחן היצירה לשמחתי החכמתי והכנתי יום לפני, אז הייתי עסוקה בעיקר בהכנות של הארוחה.... באוקצור - האירוח של "בית חם" היה נפלא, הילדים כל כך נהנו, אגם היה בעננים ואני.... אני הייתי גמורה אבל כל כך מרוצה מהאושר של אגם והילדים... ותודה לאמהות שעזרו לי לפנות את הבלאגן שהיה אחרי - המפגש הסתיים בשעה 19:00, למרות שלפי הנאת הילדים הם היו יכולים להישאר עוד 3 שעות בשקט!
אבל רגע... לא סיימתי כאן, מה נראה לכן/ם?!!
בשעה 19:10 כבר הייתי ברכב, נוסעת לקחת את עדי ובתיה... לאן? לקורנית אל ענת - לסדנה של מיכל פלד האלופה!! סדנה של פיסול בברזל, סדנה מופלאה מעין כמוה שבה סופר נהנתי, מיכל הדריכה בצורה יוצאת דופן במקצועיות, בסובלנות ובהרבה אהבה.
לענת המארחת ולמיכל המדריכה הכנתי מתנה קטנה כתודה :מגנטים - מה במגנטים:
- בסיס קראפט קשיח גם פספרטו וגם כמייצב למגנט
- צנצנות שגזרתי מתוך דף של American cfart שהשתמשתי בו גם בכרטיס שהכנתי לגיסי ולאתגר של Scrappy hands ברשומה הזו. - אל תפספסו!!!!
- חותמות של מילים מתוך 2 סטים החותמות lough out loud' just plain happy מתוך סט של Dooddlebug ו- Smile מתוך סט של Hero arts 
- בלינגים בצבע ירוק מנטה
- מגנטיםכרטיסים - מה בכרטיסים?
- בסיס קארדסטוק לבן
- חותמת Thank you גדולה {המרכזית הצבעונית} מתוך סט של Indadinkado בדיו של Memento - bahama blue ואת הרקע של הדף יצירתי עם חותמת מתוך סט של See-D's עם דיו של Memento - tuxedo black.

את תוצרי הסדנה אני גם רוצה להראות לכן/ם ואני סופר מרוצה מהם, בכלל העבודות שרצו שם והתוצרים... להתעלף!!!! אבל זה אני אשאיר את זה לרשומה אחרת משלה.

עכשיו שיצאתי לחופשת חנוכה, אני מקווה שאצבור כוחות ומוזה לתפעל את הבלוג ואת ידי היוצרות יותר ולעוד הרבה זמן.

חג חנוכה שמח יקרות/ים - שביתכם תמיד יואר באור יקרות, הרבה בריאות, שמחה, אושר, הצלחה ופרנסה טובה. ולא יזיק לנו גם איזה נס קטן... הא?!באהבה ובברכת חג שמח,
שולי.8 תגובות:

 1. איזה מוכשרת ! כמה עושר ואושר לקרוא ולראות את מה שהכנת . אהבתי מאוד את הצינצנות . חשבתי בהתחלה שזו חותמת .
  שיהיה לך לאריה ולילדים חג שמח ונהדר 😘

  השבמחק
  תשובות
  1. תודההההה!!!!! את מקסימה יקירה
   נשיקות

   מחק
 2. איזה תוצרים! נפלאות וניסים מנייר וחותמות!

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה רבה נוגה, אני לא מתיימרת "לנסם" ניסים חחח... אבל אני מאוד מוחמאת...
   שוב תודה

   מחק
 3. איזה תוצרים! נפלאות וניסים מנייר וחותמות!

  השבמחק
 4. מתנות נהדרות שולי, מה צריך יותר מזה?
  חג שמח עם המון אור :-)

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה רבה אוריתי, האמת? גם אני אוהבת את הצ'ופרים הקטנים האלו שבשבילי הם זיכרונות מתוקים ומחממי לב

   מחק
 5. קצת באיחור, אבל כמו שנאמר - אף פעם לא מאוחר מדי לקצת מחמאות :) - הכל יפה! המתנות הקטנות האלו יכולות ליצור זכרונות נהדרים.. ואני מחכה לפירוט מה הייתה הפעילות בבית המארח :)

  השבמחק